Krótki przewodnik po biurach typu pop-up

News

Dzięki rozwojowi technologii, a także szybkiemu i kreatywnemu myśleniu, w świecie biznesu pojawia się coraz więcej nowych sposobów pracy. Od wirtualnego biura po przestrzeń co-workingową, od pracy w domu po pracę jako cyfrowy nomada - w zasadzie możesz pracować z dowolnego miejsca na ziemi, w dowolny sposób, pod warunkiem, że spełnia to Twoje potrzeby biznesowe.

Jednym z najnowszych rozwiązań jest tzw. biuro typu pop-up.

Być może już od jakiegoś czasu słyszałeś o sklepach typu pop-up, ale biura typu pop-up nabierają coraz większego rozmachu. Aby dowiedzieć się, czy jest to coś, co mógłbyś wykorzystać w swojej firmie, dowiedzmy się nieco więcej o tym nowym zjawisku, które często jest hitem w okresie letnim!

Co to jest biuro typu pop-up?

Pop up office to przestrzeń wykorzystywana jako regularne biuro, które jest tymczasowe i zazwyczaj znajduje się w miejscu, które nie jest uważane za tradycyjne. Na przykład, biuro pop-up można znaleźć w dużym kontenerze transportowym/magazynowym lub na tyłach kawiarni - w zasadzie wszędzie tam, gdzie jest miejsce i elektryczność!

Zaletą tego rozwiązania jest to, że nie musisz podpisywać długiej umowy najmu na eleganckie biuro, które pochłonie dużą część Twojego zysku każdego miesiąca, zanim jeszcze opłacisz swoich pracowników lub wyposażysz swoją przestrzeń w stoły biurowe i dziwne krzesła!

Pop up shop był używany przez lata, jako sposób dla nowych handlowców lub projektantów, aby pokazać swoje towary, bez konieczności inwestowania w dużą ilość czynszu, a to samo można powiedzieć o początkujących firmach, które potrzebują przestrzeni biurowej.

Zalety biur typu pop-up

Mogą znajdować się w dowolnym miejscu

Biuro pop-up może dosłownie pojawić się w dowolnym miejscu, a zwykle będzie to również w stosunkowo nietypowej lokalizacji. Oznacza to, że możesz spotkać nowych ludzi, z którymi możesz nawiązać współpracę i zdobyć nowe kontakty biznesowe. Oznacza to również, że można znaleźć powierzchnię biurową w miejscach, które są uważane za dość ekskluzywne, a nawet modne, za ułamek kosztów.

Możesz łatwo korzystać z technologii

Biuro typu pop-up nie jest ograniczone koniecznością wyposażenia przestrzeni w technologię, ponieważ dzięki urządzeniom mobilnym wszystko stało się o wiele łatwiejsze. Możemy korzystać z telefonów 4G, tabletów, laptopów i wszystkiego innego. Czasy dużych komputerów stacjonarnych są dosłownie za nami pod wieloma względami. Technologia nie jest przeszkodą w korzystaniu z przestrzeni biurowej pop up.

Umeblowanie biura pop up jest łatwe

Możesz znaleźć meble biurowe bardzo łatwo te dni w dobrej cenie, więc to nie jest trudne, aby wyposażyć swój pop up biuro z jakości modułowe biurko biurowe, lub przestrzeni breakout. Sprawdź sklepy internetowe z meblami biurowymi, takie jak Calibre Office Furniture, aby uzyskać lepsze wyobrażenie o nich. Możesz również zabrać swoje meble biurowe ze sobą podczas przeprowadzki i po prostu zainstalować je w nowym miejscu!

Czy biuro typu pop-up to dobry wybór dla Ciebie?

Pop up biura są idealne dla nowych firm, a jeśli jesteś obecnie nowy start-up w świecie biznesu, to pop up biuro świat może być dobrym rozwiązaniem dla Ciebie. Masz zaoszczędzić gotówkę na czynsz, można łatwo inwestować w meble biurowe Londyn wyborów i zabrać je ze sobą, gdy zdecydujesz się przenieść, i można szukać opcji sieciowych, popychając swój nowy biznes dalej w kierunku sukcesu.

Pop up sklepy były ogromne sukcesy, więc nie jest zaskoczeniem, że pop up biura nie są daleko w tyle. Unikanie zawyżonych kosztów w dużych miastach to świetny sposób dla nowych firm na zaistnienie i zaoszczędzenie pieniędzy w tym procesie. Technologia mobilna znacznie ułatwiła instalację tego typu biur i korzystanie z nich, bez konieczności inwestowania w duże komputery stacjonarne lub instalowania szybkich łączy internetowych. Istnieje również możliwość przechowywania wszystkiego w chmurze, co zmniejsza potrzebę poszukiwania rozwiązań w zakresie przechowywania danych w biurze.

Krótko mówiąc, biuro typu pop-up to nowość, która z pewnością może wiele zdziałać dla nowych firm próbujących zaistnieć w branży. Firmy o ugruntowanej pozycji prawdopodobnie nie znajdą wiele zastosowań dla tego typu przedsięwzięć, ale dla mniejszych firm jest to świetny sposób na wejście do branży.

Co sądzisz o biurach typu pop-up? Czy jest to coś, co rozważyłbyś do wykorzystania w przyszłości?